Hero image
Tournament

Teams

G13/9


  • 1. Legia Warszawa (PL)
  • 2. (L) Ślęza Wrocław (PL)
  • 3. UKS Delfin Ślesin (PL)
  • 4. KF Dinamo FC (XK)

G15


  • 1. SK Dynamo České Budejovice (CZ)
  • 2. AP Diamonds Academy (PL)
  • 3. Legia Warszawa (PL)
  • 4. (L) Ślęza Wrocław (PL)
  • 5. (L) KA4 Respect (PL)
  • 6. MUKS "PS" Kostrzyn nad Odrą (PL)

U08/5


  • 1. UKS Ostrówek (PL)
  • 2. Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion (PL)
  • 3. KS SZANSA Wrocław (PL)
  • 4. AFK Gmina Czernica (PL)
  • 5. Football Academy Bolesławiec (PL)
  • 6. LKS Ślesin (PL)
  • 7. UKS Football Factory Przecław (PL)
  • 8. GTS Sparta (PL)
  • 9. Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka (PL)
  • 10. ObFZ Nitra (SK)

U09/7


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. UKS Ostrówek (PL)
  • 3. KS Wkra Pomiechówek (PL)
  • 4. (L) KS SZANSA Wrocław (PL)
  • 5. (L) Forza Wrocław (PL)
  • 6. LKS Ślesin (PL)
  • 7. Stilon Gorzów Wielkopolski (PL)
  • 8. Korona Wschowa (PL)
  • 9. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 10. UKS Football Factory Przecław (PL)
  • 11. AP Kotwica Kołobrzeg (PL)
  • 12. Błękitni Wejherowo (PL)
  • 13. ObFZ Nitra (SK)
  • 14. FC Kovel Volyn-1 (UA)
  • 15. FC Kovel Volyn-2 (UA)
  • 16. COFC Universal Lutsk (UA)

U10/7


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. JK Tarvas -1 (EE)
  • 3. JK Tarvas -2 (EE)
  • 4. Finn Harps FC (IE)
  • 5. Fgura United FC-1 (MA)
  • 6. Fgura United FC-2 (MA)
  • 7. GKS Chynów (PL)
  • 8. Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion (PL)
  • 9. PUKS Karol Wadowice (PL)
  • 10. (L) Football Athletes Wrocław (PL)
  • 11. (L) AFK Gmina Czernica-1 (PL)
  • 12. (L) AFK Gmina Czernica-2 (PL)
  • 13. (L) GAP Ślęza (PL)
  • 14. Football Academy Bolesławiec (PL)
  • 15. LKS Ślesin (PL)
  • 16. Pogoń Krzeszyce (PL)
  • 17. GTS Sparta (PL)
  • 18. FC Podil Kiev-1 (UA)
  • 19. FC Podil Kiev-2 (UA)

U11/7


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. SOKOL ČR (CZ)
  • 3. TJ Sokol Malšova Lhota (CZ)
  • 4. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  • 5. JK Tallinna Kalev Jüri (EE)
  • 6. River Chieti 65 (IT)
  • 7. FK Lovcen-1 (ME)
  • 8. FK Lovcen-2 (ME)
  • 9. Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion (PL)
  • 10. Górnik Boguszowice (PL)
  • 11. LKS Ślesin (PL)
  • 12. UKS Trójka Krotoszyn (PL)
  • 13. LKS Raszkowianka Raszków (PL)
  • 14. TP Ostrovia 1909 (PL)
  • 15. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 16. UKS Football Factory Przecław (PL)
  • 17. AP Kotwica Kołobrzeg (PL)
  • 18. Akademia Piłkarska Andrespolia (PL)
  • 19. ObFZ Nitra (SK)
  • 20. KF Dinamo FC (XK)

U12/9


  • 1. BAAP Sportissimo Brcko (BA)
  • 2. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 3. TJ Beskyd Bukovec (CZ)
  • 4. JK Tarvas (EE)
  • 5. FK Arsenal (ME)
  • 6. CWKS Legia Warszawa (PL)
  • 7. Warmińsko-Mazurski ZPN-1 (PL)
  • 8. Warmińsko-Mazurski ZPN-2 (PL)
  • 9. MOSiR Grajewo (PL)
  • 10. KS Tymbark (PL)
  • 11. (L) AP Profi Sport Duda Wrocław (PL)
  • 12. (L) GAP Ślęza (PL)
  • 13. LKS Ślesin (PL)
  • 14. LKS Raszkowianka Raszków (PL)
  • 15. Olimpia Osowa (PL)
  • 16. T.S Szczerbiec Wolbórz (PL)

U13/9


  • 1. SOKOL ČR (CZ)
  • 2. FK Horažďovice (CZ)
  • 3. TJ Sokol Sedlice (CZ)
  • 4. TJ Sokol Košťany (CZ)
  • 5. TJ Smržice (CZ)
  • 6. ATHLETICO Failsworth JFC (EN)
  • 7. FDA Wieliszew (PL)
  • 8. KKS Kalisz (PL)
  • 9. UKS Trójka Krotoszyn (PL)
  • 10. TP Ostrovia 1909 (PL)
  • 11. Backatorps IF-1 (SE)
  • 12. Backatorps IF-2 (SE)
  • 13. Backatorps IF-3 (SE)
  • 14. Tullinge TP FK (SE)
  • 15. ObFZ Nitra (SK)
  • 16. FC Kovel Volyn (UA)

U14


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. JK Tallinna Kalev Jüri (EE)
  • 3. PPJ Helsinki (FI)
  • 4. Sparta Jazgarzew (PL)
  • 5. Magia Futbolu (PL)

U15


  • 1. FK Bilina (CZ)
  • 2. UKS Trójka Łochów (PL)
  • 3. (L) GAP Ślęza (PL)
  • 4. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 5. Zryw Kołbaskowo (PL)
  • 6. AP Kotwica Kołobrzeg (PL)
  • 7. ObFZ Nitra (SK)
  • 8. FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK)
  • 9. FC Podil Kyiv (UA)
  • 10. FC Kovel Volyn (UA)

U17


  • 1. FK Bilina (CZ)
  • 2. Kildrum Tigers (IE)
  • 3. River Chieti 65 (IT)
  • 4. Blauw Wit '34 (NL)
  • 5. CWKS Legia Warszawa-1 (PL)
  • 6. CWKS Legia Warszawa-2 (PL)
  • 7. AP Hutnik Kraków (PL)
  • 8. FC Chronstau Chrzastowice (PL)
  • 9. KS Mszczonowianka (PL)
  • 10. ObFZ Nitra (SK)

U19


  • 1. SK Slavia Jesenice z.s. (CZ)
  • 2. SK Bakov nad Jizerou (CZ)
  • 3. TJ Baník Vamberk, z.s. (CZ)
  • 4. FK Kojatice (SK)
  • 5. ObFZ Nitra (SK)
  • 6. Association "Nawa" (MA)
  • 7. Football Club Bejaia (AL )

Tournament sponsored by