Banner
Toernooi

Teams

G13/9


  • 1. UKS Delfin Ślesin (PL)
  • 2. KF Dinamo FC (XK)
  • 3. AP Ślęza Wrocław (PL)
  • 4. SC Vistula Garfield (US)
  • 5. FC Hradec Králové (CZ)

G15


  • 1. SK Dynamo České Budejovice (CZ)
  • 2. KA 4 resPect (PL)
  • 3. MUKS "PS" Kostrzyn nad Odrą (PL)
  • 4. AP Ślęza Wrocław (PL)
  • 5. FC Hradec Králové (CZ)
  • 6. Dolnośląski ZPN (PL)

U08/5


  • 1. Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion (PL)
  • 2. AFK Gmina Czernica (PL)
  • 3. Football Academy Bolesławiec (PL)
  • 4. LKS Ślesin (PL)
  • 5. GTS Sparta (PL)
  • 6. Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka (PL)
  • 7. ObFZ Nitra (SK)
  • 8. AP Champions Oława (PL)
  • 9. MKS Parasol Wrocław 1 (PL)
  • 10. Football Academy Leszno 1 (PL)
  • 11. Football Academy Leszno 2 (PL)
  • 12. Juventus Academy (PL)
  • 13. MKP Wratislavia Wrocław (PL)
  • 14. Olympic Wrocław (PL)
  • 15. MKS Czarni Jelcz-Laskowice (PL)
  • 16. MKS Parasol Wrocław 2 (PL)

U09/7


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. UKS Ostrówek (PL)
  • 3. Forza Wrocław (PL)
  • 4. Stilon Gorzów Wielkopolski (PL)
  • 5. Korona Wschowa (PL)
  • 6. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 7. AP Kotwica Kołobrzeg (PL)
  • 8. Błękitni Wejherowo (PL)
  • 9. ObFZ Nitra (SK)
  • 10. FC Kovel Volyn-1 (UA)
  • 11. FC Kovel Volyn-2 (UA)
  • 12. COFC Universal Lutsk (UA)
  • 13. UKS Academy Kiełczów (PL)
  • 14. AP Bumerang Wrocław (PL)
  • 15. AP Profi Sport Duda Wrocław (PL)
  • 16. Temp Vinnitsa (UA)
  • 17. Football Academy Leszno (PL)
  • 18. Juventus Academy (PL)
  • 19. MKS Parasol Wrocław 1 (PL)
  • 20. MKS Parasol Wrocław (PL)
  • 21. FC Wrocław Academy (PL)
  • 22. UKS Młode Wilki Kąty Wrocławskie (PL)

U10/7


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. JK Tarvas -1 (EE)
  • 3. JK Tarvas -2 (EE)
  • 4. Finn Harps FC (IE)
  • 5. Fgura United FC-1 (MT)
  • 6. Fgura United FC-2 (MT)
  • 7. GKS Chynów (PL)
  • 8. Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion (PL)
  • 9. PUKS Karol Wadowice (PL)
  • 10. Football Athletes Wrocław (PL)
  • 11. AFK Gmina Czernica-1 (PL)
  • 12. AFK Gmina Czernica-2 (PL)
  • 13. GAP Ślęza (PL)
  • 14. Football Academy Bolesławiec (PL)
  • 15. LKS Ślesin (PL)
  • 16. Pogoń Krzeszyce (PL)
  • 17. GTS Sparta (PL)
  • 18. FC Podil Kiev-1 (UA)
  • 19. FC Podil Kiev-2 (UA)
  • 20. AP Champions Oława (PL)
  • 21. UKS Champions Academy Wrocław (PL)
  • 22. EKS Kolektyw Radwanice (PL)
  • 23. NKS Start Namysłów (PL)
  • 24. KS Wkra Pomiechówek (PL)
  • 25. Akademia Sportowa Orlik Kaźmierz (PL)
  • 26. Game Sport Wrocław (PL)
  • 27. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 28. MKS Parasol Wrocław (PL)

U11/7


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. SOKOL ČR (CZ)
  • 3. TJ Sokol Malšova Lhota (CZ)
  • 4. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou (CZ)
  • 5. Rae Spordikool (EE)
  • 6. River Chieti 65 (IT)
  • 7. FK Lovcen-1 (ME)
  • 8. FK Lovcen-2 (ME)
  • 9. Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion (PL)
  • 10. Górnik Boguszowice (PL)
  • 11. UKS Trójka Krotoszyn (PL)
  • 12. LKS Raszkowianka Raszków (PL)
  • 13. TP Ostrovia 1909 (PL)
  • 14. AP Kotwica Kołobrzeg (PL)
  • 15. Akademia Piłkarska Andrespolia (PL)
  • 16. ObFZ Nitra (SK)
  • 17. KF Dinamo FC (XK)
  • 18. MKS Parasol Wrocław 1 (PL)
  • 19. MKS Parasol Wrocław 2 (PL)
  • 20. SC Vistula Garfield (US)
  • 21. GOKSiR Lipce Rymontowskie (PL)
  • 22. WKS Śląsk Wrocław (PL)
  • 23. ASP AZS-AWF Wrocław (PL)
  • 24. Korona Wschowa (PL)
  • 25. SDYSHOR Chaika Cherkasy (UA)
  • 26. AP Młoda Rawia Rawicz (PL)
  • 27. Forza Wrocław (PL)
  • 28. FC Wrocław Academy (PL)
  • 29. Bumerang Wrocław (PL)
  • 30. AS Fenomen Leśnica (PL)
  • 31. Football Academy Leszno (PL)
  • 32. Fortuna Kaunas (LT)
  • 33. TJ Sokol Dolni Kralovice (CZ)
  • 34. Juventus Academy (PL)
  • 35. Akademia 2012 Jaworzno (PL)
  • 36. Marciniki Kepno (PL)

U12/9


  • 1. BAAP Sportissimo Brcko (BA)
  • 2. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 3. TJ Beskyd Bukovec (CZ)
  • 4. JK Tarvas (EE)
  • 5. FK Arsenal (ME)
  • 6. Warmińsko-Mazurski ZPN-1 (PL)
  • 7. Warmińsko-Mazurski ZPN-2 (PL)
  • 8. MOSiR Grajewo (PL)
  • 9. KS Tymbark (PL)
  • 10. AP Profi Sport Duda Wrocław (PL)
  • 11. GAP Ślęza (PL)
  • 12. LKS Ślesin (PL)
  • 13. LKS Raszkowianka Raszków (PL)
  • 14. Olimpia Osowa (PL)
  • 15. T.S Szczerbiec Wolbórz (PL)
  • 16. SC Vistula Garfield (US)
  • 17. SV Erle 08 Gelsenkirchen (DE)
  • 18. AP Champions Oława (PL)
  • 19. FC Kovel Volyn (UA)
  • 20. Olympic Wrocław 1 (PL)
  • 21. Olympic Wrocław 2 (PL)
  • 22. Akademia Sportowa Orlik Kaźmierz (PL)
  • 23. Football Academy Leszno (PL)
  • 24. Juventus Academy (PL)
  • 25. Victoria Ostrzeszów (PL)

U13/9


  • 1. SOKOL ČR (CZ)
  • 2. FK Horažďovice (CZ)
  • 3. TJ Sokol Sedlice (CZ)
  • 4. TJ Sokol Košťany (CZ)
  • 5. TJ Smržice (CZ)
  • 6. ATHLETICO Failsworth JFC (EN)
  • 7. FDA Wieliszew (PL)
  • 8. UKS Trójka Krotoszyn (PL)
  • 9. TP Ostrovia 1909 (PL)
  • 10. Backatorps IF-1 (SE)
  • 11. Backatorps IF-2 (SE)
  • 12. Backatorps IF-3 (SE)
  • 13. Tullinge TP FK (SE)
  • 14. ObFZ Nitra (SK)
  • 15. FC Kovel Volyn (UA)
  • 16. MKS Sparta Ziębice (PL)
  • 17. UKS Football Academy "Fair Play" Złotów (PL)
  • 18. Olimpia Żerniki Wrocławskie (PL)
  • 19. Fortuna Kaunas (LT)
  • 20. UKS Lechia Dzierżowniów (PL)

U14


  • 1. TJ KSNP Sedlec (CZ)
  • 2. JK Tallinna Kalev Jüri (EE)
  • 3. PPJ Helsinki (FI)
  • 4. Sparta Jazgarzew (PL)
  • 5. MKS Parasol Wrocław (PL)
  • 6. Forza Wrocław (PL)
  • 7. Magia Futbolu (PL)
  • 8. WKS Śląsk Wrocław (PL)
  • 9. AP Śląsk Wrocław (PL)
  • 10. UKS Football Academy "Fair Play" Złotów (PL)

U15


  • 1. FK Bilina (CZ)
  • 2. UKS Trójka Łochów (PL)
  • 3. GAP Ślęza (PL)
  • 4. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 5. ObFZ Nitra (SK)
  • 6. FK Spartak Bánovce nad Bebravou (SK)
  • 7. FC Podil Kyiv (UA)
  • 8. FC Kovel Volyn (UA)

U17


  • 1. FK Bilina (CZ)
  • 2. Kildrum Tigers (IE)
  • 3. River Chieti 65 (IT)
  • 4. Blauw Wit '34 (NL)
  • 5. CWKS Legia Warszawa (PL)
  • 6. FC Chronstau Chrzastowice (PL)
  • 7. KS Mszczonowianka (PL)
  • 8. ObFZ Nitra (SK)
  • 9. Forza Wrocław (PL)
  • 10. FC Polonia Berlin (PL)
  • 11. MKS Orzeł Prusice (PL)
  • 12. GAO Nanterre (FR)

U19


  • 1. SK Slavia Jesenice z.s. (CZ)
  • 2. SK Bakov nad Jizerou (CZ)
  • 3. TJ Baník Vamberk, z.s. (CZ)
  • 4. ObFZ Nitra (SK)
  • 5. Association "Nawa" (MA)
  • 6. Panters Futsal Club (CZ)
  • 7. LKS Śląsk Koszęcin (PL)
  • 8. MKS Parasol Wrocław (PL)
  • 9. Energetyk Siechnice (PL)
  • 10. DYFC Olimpik (UA)

Sponsors