Obraz bohatera
Turniej

Drużyny

U8/5


  • 1. KS Sparta Miejska Górka (PL)
  • 2. Football Academy Leszno 1 (PL)
  • 3. Football Academy Leszno 2 (PL)
  • 4. Prestige Football Academy (PL)
  • 5. Orlik Ząbkowice Śląskie (PL)
  • 6. STS Sokół Smolec (PL)
  • 7. Piast Żerniki Wrocław (PL)
  • 8. Jelczańska Akademia Piłki Nożnej Orzeł (PL)
  • 9. Akademia Fair Play Wrocław (PL)
  • 10. Parasol Wrocław (PL)
  • 11. Champions Oława (PL)
  • 12. LKS Forteca Świerklany (PL)

U09/7


  • 1. MKS Parasol Wrocław 1 (PL)
  • 2. MKS Parasol Wrocław (PL)
  • 3. Football Academy Leszno (PL)
  • 4. Ślęza Wrocław (PL)
  • 5. MGKS Moto-Jelcz Oława (PL)
  • 6. Olympic Wrocław (PL)
  • 7. Bumerang Wrocław (PL)
  • 8. Piast Żerniki Wrocław (PL)
  • 9. UKS Academy Kiełczów (PL)
  • 10. Akademia Reissa Kępno (PL)
  • 11. KKS Orzeł Siematycze (PL)
  • 12. UKS Polonia Słubice (PL)

U10/7


  • 1. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 2. KS Sporting Wrocław (PL)
  • 3. AP Reissa Kościan (PL)
  • 4. Football Academy Leszno (PL)
  • 5. Forza Wrocław (PL)
  • 6. MGKS Moto-Jelcz Oława (PL)
  • 7. Orlik Ząbkowice Śląskie (PL)
  • 8. PA First Kick Gminy Czernica (PL)
  • 9. Orange Team (PL)
  • 10. KKS Orzeł Siematycze (PL)
  • 11. LKS Forteca Świerklany (PL)
  • 12. SK Hrachovec (CZ)
  • 13. OKS Olesno (PL)

U11/7


  • 1. Football Academy Leszno (PL)
  • 2. KS Sporting Wrocław (PL)
  • 3. Forza Wrocław 1 (PL)
  • 4. Forza Wrocław 2 (PL)
  • 5. Prestige Football Academy (PL)
  • 6. Pogoń Oleśnica (PL)
  • 7. Olympic Wrocław (PL)
  • 8. MKS Sparta Ziębice (PL)
  • 9. UKS Academy Kiełczów (PL)
  • 10. Parasol Wrocław (PL)
  • 11. Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec (PL)
  • 12. KKS Orzeł Siematycze (PL)
  • 13. LKS Forteca Świerklany (PL)
  • 14. UKS Polonia Słubice (PL)
  • 15. TJ Petrvald na Moravě (CZ)
  • 16. MKS Pogoń Łapy (PL)
  • 17. SP5 Talent Olsztyn (PL)
  • 18. SK Vrakuna (SK)
  • 19. FC Trnavan Rožďalovice (CZ)

U12/9


  • 1. NKS Start Namysłów (PL)
  • 2. PA First Kick Gminy Czernica (PL)
  • 3. Juventus Academy Legnica (PL)
  • 4. Górnik Polkowice (PL)
  • 5. KKS Orzeł Siematycze (PL)
  • 6. OKS Olesno (PL)
  • 7. SP5 Talent Olsztyn (PL)
  • 8. Galacticos Academy (CY)
  • 9. LUKS RB Głogówek (PL)
  • 10. Akademia Sportu Milicz (PL)

U13/9


  • 1. MKS Parasol Wrocław 1 (PL)
  • 2. MKS Parasol Wrocław 2 (PL)
  • 3. LZS GROT MAZUROWICE (PL)
  • 4. Juventus Academy Legnica (PL)
  • 5. GKS Grębanin (PL)
  • 6. Jelczańska Akademia Piłki Nożnej Orzeł (PL)
  • 7. Strzelinianka Strzelin (PL)
  • 8. WKS Śląsk Wrocław (PL)
  • 9. UKS Polonia Słubice (PL)
  • 10. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 11. SP5 Talent Olsztyn (PL)
  • 12. 1. OMK Šternberk (CZ)
  • 13. LUKS Sport z kulturą ZSO Wydminy (PL)
  • 14. KS Sportavia (PL)

U14


  • 1. Akademia Młodego Hutnika Ozimek (PL)
  • 2. MKP Wratislavia Wrocław (PL)
  • 3. UKS Academy Kiełczów (PL)
  • 4. KKS Orzeł Siematycze (PL)
  • 5. LKS Forteca Świerklany (PL)
  • 6. SP5 Talent Olsztyn (PL)
  • 7. FC Háje Jižní Město (CZ)
  • 8. LKS Żuławy Nowy Dwór Gdańśki (PL)
  • 9. KS Polonia Środa Wielkopolska (PL)
  • 10. AP Profi Sport Duda (PL)

U15


  • 1. Juventus Academy Legnica (PL)
  • 2. Parasol Wrocław (PL)
  • 3. MKS Ilanka Rzepin (PL)
  • 4. KS Sportavia (PL)
  • 5. FC Le Plessis Robinson (FR)
  • 6. GKS Gryf Sicienko (PL)
  • 7. KS Barycz Milicz (PL)
  • 8. Olympic Wrocław (PL)

U19


  • 1. Orzeł Prusice (PL)
  • 2. Parasol Wrocław (PL)
  • 3. TJ Banik Vamberk. z.s (CZ)
  • 4. Association „Nawa” (MA)
  • 5. UKS Academy Kiełczów (PL)
  • 6. KS Energetyk Siechnice (PL)

Turniej sponsorowany przez